Pramen ženy na Santorini - novinka - termín v září byl zrušen cestovní kanceláří. Případný náhradní - červen 2021

Milé ženy, vytvořila jsem pro nás nádhernou akci...

Na Santorini se mi otevřelo spojení s posvátným ženským pramenem, který se na tomto ostrově kdysi nacházel. Měl své strážkyně... Když přišla zkáza, o které ženy věděly, ale nemohly ji zabránit, tak pramen na ostrově schovaly a také ho energeticky přelily do svého srdce. Řekly si, že se tam jednou opět sejdou, aktivují pramen ve svém srdci a znovupropojí s tím na ostrově. 

Tyto ženy ostrov opět volá...

Rozhovor se mnou o Santorini: 

https://www.kliceksrdci.cz/l/santorini/

Článek Posvátný pramen:

https://www.kliceksrdci.cz/l/posvatny-pramen/

Video Posvátný pramen:

Rozhovor Pramen ženy:

Srdečně vás zvu k této znovuzrozující cestě na překrásný ostrov Santorini

Nejkrásnější řecký ostrov Santorini, patřící do skupiny Kykladských ostrovů, je skvostem mezi řeckými ostrovy. Vřele vám doporučujeme jej aspoň jednou navštívit a poznat jeho kouzlo. Přestože se možnost návštěvy Santorini běžně nabízí formou jednodenního výletu z Kréty, pobývat na Santorini je něco zcela jiného než přijet na několik málo hodin jediného dne.

Dovolenou na Santorini doporučujeme vám všem, kdo alespoň trochu toužíte po romantice a tak trochu jiné dovolené, na ostrově vulkanického původu.

Turistická střediska východního pobřeží, kde je situována většina hotelů, vám nabízejí možnosti koupání, slunění, procházek po pobřežní promenádě, ale také posezení v restauracích, tavernách a barech. K cestování po ostrově lze využít kromě pronajmutého vozu také autobusových linek, které umožňují procestovat celý ostrov a poznat každou vesničku. Přestupním místem je hlavní město Thira.

  • rozloha: 76 km2
  • počet obyvatel 13 400
  • časový posun: +1 hod.
  • měna: Euro
  • úřední jazyk: řečtina

Počasí

vzduch (°C) voda (°C) květen 25 20 červen 27 22 červenec 31 24 srpen 32 25 září 27 24 říjen 26 23

Kamari

Nejživější středisko ostrova, centrum společenského života a výchozí místo většiny fakultativních výletů. Pobřežní promenáda lemovaná restauracemi, obchůdky a bary se táhne podél pěkné tmavé písčito-oblázkové pláže.

Transfer z letiště: cca 20 min

Co vás čeká? 

Pobyt na krásném místě, jen pár kroků od moře s lávovými kamínky. Každý večer u moře či, v případě hluku, u bazénu meditace. Vznikaly na tomto ostrově a při návratu do ČR se staly součástí semináře.

Pramen ženy

- pramen ženy

- modro-stříbrný a purpurově-zlatý paprsek

- požehnání lůna, ženství a mateřství

- chrám léčení

- chrám ženství

- chrám lásky

- chrám krásy


Nejspíše přidám i meditace z nově vznikajícího semináře, který se bude jmenovat Brány znovuzrození, Brány obnovy nebo tak nějak. ;-) 

Meditace Pramen ženy dostanete v mejlu ještě před odletem. Můžete si je tak nahrát do mobilu či mp3 přehrávače a pouštět na pláži nebo třeba večer před spaním.

Ubytování v tříhvězdičkovém hotelu v oblasti Kamari:

Malý rodinný hotel /max 15 pokojů/. 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, ledničkou, koupelnou s WC, balkonem či terasou. V hotelu je malá recepce, místnost na podávání snídaní a venkovní terasa, příjemná taverna s výbornou kuchyní vzdálená cca 30 m od hotelu, bar s TV místností, trezor na recepci, menší venkovní bazén se sladkou vodou a jacuzzi, lehátka u bazénu. WiFi je zdarma na recepci. Pobytová taxa 1,50 EUR za pokoj/noc splatná v den příjezdu na recepci hotelu.

Rodinná atmosféra, příjemná a starostlivá majitelka hotelu je vždy ochotná poradit. Ideální poloha v centru letoviska, v blízkosti pláže a v dosahu zábavy. 

Jen 50 metrů od lávové pláže, 100 m od centra Kamari. Lehátka na pláži za poplatek asi 10 Euro za obě i se slunečníkem. 

Stravování:

Typ stravy: polopenze

Snídaně: kontinentální, formou bufetu (chléb, 1 druh sladkého pečiva, máslo, šunka, sýr, jogurt, cereálie, marmeláda, káva, čaj, džus)

Večeře: servírované - výběr z menu v blízké taverně patřící hotelu (3 chody)

Termín: 22.09.-29.09.2020 - zrušeno cestovní kanceláří /případný náhradní termín - červen 2021/

Cena: 22 333,- Kč 

Zálohu 10 000,- Kč je třeba uhradit do konce února, celou částku do 30.6.2020

Samozřejmě můžete zaslat cenu celkem hned. Pokud se něco během roku změní a vaše účast nebude možná, tak je třeba místo sebe sehnat náhradnici /a uhradit asi 500,- Kč poplatek za změnu jména na letence/. Pokud budu mít náhradníky /momentálně mám/, můžu to místo zaplnit odtud. Můžete si také prostřednictvím cestovní kanceláře koupit pojištění, které zahrnuje i storno zájezdu. Až 80% vám může být vráceno, ale je to jen, když předložíte např. papír z nemocnice a ne, že jste se najednou rozhodly, že nejedete. :-) Když se rozhodnete, že nejedete, ať už se storno pojištěním či bez něj, tak vám nikdo peníze nevrátí!!!

Platba na účet: mBank 670100-2210794434/6210 VS: 2209

V ceně je letenka, ubytování ve dvoulůžkových pokojích, polopenze /snídaně - řecký jogurt, cereálie, feta, sýry, salámy, pečivo, džus, káva, čaj - v hotelové recepci a na terase, večeře nedaleko v taverně - salát, výběr z řeckých specialit, malý "řecký zákusek"/.

Seminář Pramen ženy v hodnotě 1300,- Kč + meditace navíc, které přijdou. Každý večer bude meditace, pokud to přijde, tak i ráno. Ráno může být i nějaké cvičení, meditace, rozproudění u moře. ;-) 

Pro každou z vás je v ceně připravena intuitivní masáž, která může být medová, lávové kameny, muzikoterapie /ladičky/, kranioterapie atd. Masáž provede Marcela Mlčáková. 

Výlet do hlavního města Thira. Dále můžeme pokračovat do města Oia. Pokračování do tohoto města již není v ceně, ale je možné, že ho dostanete jako dárek. :-) Momentálně nevím totiž cenu. Zjistím na místě a uvidíme. ;-) 

Můžete se zúčastnit i dalších fakultativních výletů na své náklady, jako je výlet lodí ke kráteru sopky a koupání v teplém jezírku v moři blízko kráteru. 

Ranní plavba po kráteru

- půldenní výlet

Transfer do přístavu Athinios - plavba na ostrůvek Nea Kameni, procházka stezkou ke kráteru stále aktivního vulkánu, pokračování plavby na druhý lávový ostrůvek Palea Kameni, kde ze země vyvěrají horké prameny - možnost koupání. Plavba na ostrůvek Thirassia - zastávka cca na 2 hodiny, možnost průzkumu ostrova nebo lenošení na pobřeží.

Dospělý cca 45 EUR

Kdykoli je vám k dispozici delegátka cestovní kanceláře Firo-tour.

Součástí ceny není cestovní pojištění a pobytová taxa /1,50 EUR za pokoj-noc/. Cestovní pojištění si můžete zařídit svoje přes jakoukoli pojišťovnu nebo se obrátit na mě a já vám ho zajistím přes cestovní kancelář. 

Samozřejmě s námi jedou i karty Bohyň, krystaly, pečující ženské olejíčky a voňavé sprejíčky. Prostě na pohodu. :-) Jsou pro vás připraveny i dárečky...

Odlet: Praha 5:55 Přílet: Praha asi 11:30

Přihlášení na: kliceksrdci@email.cz

Všechny akce jsou dobrovolné. Meditací, masáže, výletu se můžete a nemusíte zúčastnit. ;-)

Sebou pas nebo občanku, své pojištění pokud máte, a krom plavek, šatiček, krystalů a spol. velkou osušku či karimatku a boty do vody. Lávové kamínky totiž hodně hřejí. :-) 

Těším se na znovuzrozující nádherný pobyt s vámi a hostem - Marcela Mlčáková.

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz