Zlatá sada sluneční /ohňová/

Krystalická sada

Zlatá sluneční sada vás spojí se sluncem, ohněm, hojností, zlatou energií, tvořivostí. 

Obsahuje: pyrit 5cm, achátový donut 5 cm, oranžový kalcit 4-5 cm, kalcit orchideový 4-5 cm, sluneční kámen 3-4 cm.

Pyrit je kamenem intelektu, moudrosti, hojnosti, prosperity a štěstí. Přináší vitalitu, energii slunce, chuť do života, silnou vůli, motivaci a podporuje úspěšnou cestu k cílům. Jako energetický štít blokuje negativní energii, detoxikuje organismus a vrací tělo i mysl do rovnováhy. Pomáhá nám unést zodpovědnost, dodává sebedůvěru, zlepšuje paměť a překonává únavu, vyčerpaní, úzkost, deprese i zklamání.

Achát pomáhá nám udržet rovnováhu v každodenním život, dodává nám odvahu a výdrž, přináší úspěch a dlouhý život, posiluje sebeúctu, vztah k vlastnímu tělu a cit, prohlubuje v nás fantazii, kreativitu, vytrvalost, ale i samotnou vůli do života, posiluje v nás důvěru ve vlastní schopnosti.

Oranžový kalcit dokáže zmenšovat obavy a stres, posiluje sebedůvěru, posiluje intuici. Kalcit také dokáže vytvářet vstřícné a harmonické prostředí, podporuje konverzaci a pomáhá prolamovat ledy. Jeho teplá oranžová barva je velmi energetizující a pokud jej nosíte u sebe, třeba v kapse, dokáže Vás povzbuzovat, když se cítíte unaveni a bez energie.

Kalcit orchideový přináší souzvuk a rovnováhu mezi duchovním a duševním stavem mysli, intuice, inspirace, kreativity.   

Sluneční kámen přináší především vitalitu a to přesně takovou, jako přináší sluníčko po zimním období. Při pohledu na něj můžete získat chuť do života a potlačit tak depresivní stavy.

Obrázek je ilustrační. Vytvořím vám sadu přímo pro vás. 

250,00 Kč 300,00 Kč