Zelená sada vítr

Novinka

Zelená sada vás může spojit s elementem větru /vítr v korunách stromů/, ale také s rostlinnou říší, stromy, bylinami, květinami, přírodou a jejími bytostmi. 

Sada obsahuje: avanturín 5 cm, fuchsit 5 cm, achát stromový 5 cm, přívěsek na řetízek - achát mechový 2-3 cm, drobné krystaly zeleného chalcedonu a avanturínu 2-3 cm. 

Avanturín jako většina zelených kamenů pomáhá navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií. Přináší klid, tajuplný třpyt rozzáří každé chmury a rozloží všechny negativní myšlenky.

Fuchsit dodává sebevědomí, pomáhá dostat se do psychické rovnováhy a životní pohody, tlumí negativní vlivy v našem okolí, dodává nadhled a pomáhá zmírňovat tendence k naprostému se obětování pro druhé. Ulevuje při problémech s úzkostmi a při depresivních stavech.

Achát stromový je silně spjat s přírodou. Má schopnost obnovy narušené rovnováhy, osvěžuje duši a ukazuje vše krásné okolo. Přitahuje bohatství, štěstí a nové přátele.

Zelený chalcedon se používá k odstranění blokád řeči. Velmi dobře ovšem působí i na ostatních čakrách, kde vyrovnává tok energií a tak harmonizuje celé tělo a posiluje nejen látkovou výměnu, ale i imunitu.

Obrázek je ilustrační. Vytvořím vám sadu přímo pro vás. ;-) 

250,00 Kč