Osobní meditace

Vyprodáno Novinka

Dříve jsem tvořila osobní meditace, ale protože byl o ně velký zájem a mě to vyčerpávalo, tak jsem tuto službu stopla. Často mi píšete o osobní meditace, mandaly, kresby apod. 

Napadlo mě, že, když omezím počet kusů, tak by to pro mě mohlo být ok. Dobrá tedy, zkusíme to. Nabízím možnost jedné osobní meditace. 

Pokud se tady díváte a je vyprodáno, tak nezoufejte, až meditaci, kterou mám objednánu vytvořím a budu mít čas, chuť, prostor, tak vám tuto možnost znovu nabídnu.

 Sledujte tedy web... 

Meditaci vám nahraji na YouTube přes odkaz viditelný pouze vám. Bude mít nejspíš 30-45 minut. Můžete vše nechat volně plynout nebo mi do poznámky napsat, že byste si přáli, abych se zaměřila např. na zdraví, lásku, partnerství, vaše talenty, práci... Nejdřív se ovšem podívejte zda by se vám hodila meditace zdraví, lásky, sebelásky, partnerství, léčení traumat z prenatálního období, sluneční, letní atd., které běžně na e-shopu nabízím za 333,- až 500,- Kč. Je pravděpodobné, že by meditace na témata, které jsem již dříve nahrála byla podobná. 

Osobní meditace je dražší, protože svůj čas věnuji pouze vám.  

1 500,00 Kč