Klíče hojnosti v Kroměříži 13.7.

Novinka

Odemkni svou hojnost, otevři svou knihu hojnosti, žij hojnost. 

Nový seminář ve zkrácené verzi za skvělou letní cenu. Tento seminář bude možná jen přes léto, možná bude i přes rok v delší a dražší verzi. Využij tedy tuto speciální nabídku, která se nejspíš nebude opakovat. 

4, 8 a 12 jsou čísla hojnosti. Seminář se koná 13 /1+3=4/, trvá 4 hodiny, stojí 1300,- Kč /1+3=4/ - 3x4=12

Na tomto semináři mám pro Tebe připravené jedinečné esence, spreje hojnosti + spreje tvůrce, jednoty, důvěry + oleje elfů a esejců + nejspíš i mnou vytvořené esence hojnosti. 

Budu mít sebou také tvořivé a podporující karty hojnosti a tvoření. Můžeš si i vymalovat mandalu hojnosti.

Povím vám něco o hojnosti, o symbolech hojnosti, zaposloucháte se do afirmací hojnosti.

V meditacích se vám odkryjí vaše bloky v hojnosti, naladíte se na novou tvořivou verzi sebe a stanete se magnetem hojnosti /hojnosti lásky, zdraví, úspěchů, finanční hojnosti - co si kdo dosadí a přeje/. 

V první meditaci hojnosti se očistíš /s pomocí živlů apod/ od bloků, strachů, obav a omezení, negativních myšlenek a programů z rodů, tohoto i jiných životů, které Ti brání v prožívání hojnosti.

Naplníš se hojností zdraví, lásky, finanční hojnosti, úspěchů...

Hojnost nasaješ všemi svými smysly /čichem, zrakem, chutí, sluchem, hmatem/ v zahradě hojnosti, projdeš bránami hojnosti, aktivuješ hojnost živly, vstoupíš do chrámu hojnosti, v zrcadlové síni přeměníš vše co Ti brání v prožívání hojnosti a aktivuješ v sobě hojnost ze všech časů, prostorů, realit v tady a teď, spojíš se s krystalem hojnosti, portálem hojnosti, stromem hojnosti, květinami hojnosti, trůnem hojnosti, vychutnáš si ovoce hojnosti, poslechneš si hudbu hojnosti, dostaneš klíče k hojnosti, prožiješ nekonečné možnosti hojnosti...

Staneš se klíčem k hojnosti, magnetem hojnosti, portálem hojnosti, krystalem hojnosti, stromem hojnosti...

Ty jsi hojnost. 

V druhé meditaci Splněných přání nejde jen o splnění přání, ale i vyrovnání rovnováhy v životě či spálení, přeměnu bloků, programů.

Projdete se lesem, potokem, k očistnému posvátnému ohni, ve kterém spálíte - přeměníte vše co nyní můžete pustit, ohňovým mečem přerušíte vlákna, která vás vysávají, ohňovým kruhem vytvoříte své transformační pole, přesunete se ke skále /jeskyni/ rovnováhy, kde vyrovnáte vše co potřebujete dát do rovnováhy, projdete jarní loukou ke studni splněných přání, kde se propojíte se svým splněným přáním a plně ho prožijete. 

Obě tyto meditace dostanete zdarma i v on-line podobě. Můžete si je tak pustit kdykoli, kdekoli, kolikrát si budete přát. Meditace, které dostanete jako bonus jsou v hodnotě 1000,- Kč + k nim dostanete ještě frekvence hojnosti /jedná se o nahrávku s theta vlnami hojnosti + obrázky hojnosti/. 

Na semináři budu mít sebou krom karet hojnosti a tvoření, esencí, sprejů hojnosti, mandal hojnosti i symboly hojnosti, krystaly hojnosti, svíčku hojnosti, ladičky a mnohé další.  

Seminář je doslova nadupaný frekvencemi, vůněmi, informacemi hojnosti a tvořivosti.

Nech se inspirovat, vystup z omezujících programů a surfuj na vlně hojnosti.

Seminář se může lehce měnit, je stále v pohybu. Možná nás navštíví i zlatý delfín či drak hojnosti. ;-)

13.07.2024, 11:00 - 15:00, FLOW YOGA STUDIO (Sál pod věží), Ztracená 4604, Kroměříž.

Po objednání z e-hopu vám přijde automaticky výzva k platbě, po jejím odeslání máte místo jisté.

Pokud se nebudete moct zúčastnit, tak můžete částku přesunout na jiný seminář, vybrat si v jeho hodnotě on-line meditace či vám vrátím v hotovosti 1000,- Kč.

Na seminářích někdy fotím.

Objednávka ze zahraničí: Napište na kliceksrdci@email.cz na jaký seminář se hlásíte + pošlete částku 55 Euro na účet či proveďte objednávku přes e-shop /do adresy uveďte ČR/ a zašlete peníze na uvedený účet: Ivona Juříková, IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP. Kdyby to nešlo poslat na účet viz. výše, tak tady: Fio 2802555517/2010, IBAN:CZ97 2010 0000 0028 0255 5517BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX. Případně můžete zaplatit v Eurech na místě v hotovosti. 

Po zaplacení vám asi tak týden před seminářem napíši informační e-mail.

Ivona Antalii

1 300,00 Kč