Titan a Bosna

02.09.2017

Vše začalo na mém kurzu - Draci... 

Šla jsem s lidmi do pyramidy Draka k Radě moudrých a tam mi byl kovově-barevně-lesklým drakem předán stejný krystal. V tu chvíli jsem si myslela, že takový neexistuje, ale pak jsem ho začala hledat a našla.

Krystal /Titanová aura/ se ke mně dostal fyzicky...

Byla to velmi silná srdeční záležitost. Vnímala jsem, jak se energeticky vlévá do mého DNA a já si začínám vzpomínat na titanovou planetu /nejspíše Titania/, kde jsem kdysi žila a na to, že se zde tento krystal nachází v přírodní podobě.

U nás se "vyrábí" zahřátím křišťálu, do kterého je vpraven titan a zlato.

Když jsem krystaly titanové aury držela v rukou a jeden jsem měla na třetím oku, tak jsem si začala vzpomínat na "kovovou", velmi technologicky a vibračně vyspělou planetu.

Jsou zde kopce, hory, skály, jeskyně, které jsou směsí křišťálů, ale i jiných minerálů, které jsou jakoby pokryté či smíchané s různými kovy jako je titan, zlato a jiné. Některé hory jsou tak více modré, jiné do červena, fialova či duhové.

Stejné barvy mají jezera, která jsou hustá, plná tekutého kovu. Připomínají rtuť, ale jsou více barevná. Nejsou zde žádné stromy, tráva, zeleň a voda jako taková. Ve vzduchu je zvláštní barevná mlhovina a taková je i obloha.

Planeta je protkaná krystaly a kovem i uvnitř, kde se nachází různé jeskyně a kovová jezera.

Obyvatelé nemají kůži, ale spíše kovově-barevné, lesklé, do sebe zapadající šupiny. Něco jako "krunýř". :-) Samozřejmě nemají chlupy, vlasy, nehty atd. Mají zvláštní oběhový a dýchací systém složený z trubic vycházejících z prodloužené hlavy, které pokračují do zadní části zad.

Bytosti jsou velmi inteligentní, vysoce-vibrační a spíše na technologii, vývoj a vědu zaměřené. Nejsou negativní, jen jsou jiní. Žijí svými technologiemi, vynálezy a vědou.

Vyléčí jakoukoli nemoc, omladí buňky atd. - nestárnou. Celá planeta je zásobována volnou energií, která pohání hlavně velké množství hvězdných bran, ale i vesmírných lodí. Cestují na velmi velké vzdálenosti...

Titan je urychlovač, spouštěč, generátor, přenašeč energie a informací, mění DNA. V kombinaci s jiným materiálem zvyšuje jeho vibrace a zesiluje jeho účinky. Např. spojením s křišťálem zesílí jeho sílu - účinek, "zvýší mu vibrace".

Titanový křišťál byl umístěn i na naší planetě pod pyramidy a ponořen do "kovového jezera" podobného barevné rtuťi. Od něj vedla tato tekutina od krystalu tunely a propojovalo se to vše s v okolí umístěnými koulemi, které v té době byly potaženy také kombinací titanu, zlata atd. či jej obsahovaly, a ponořeny do "kovového jezera".

Koule obsahují i krystaly křišťálu... To vše spolu komunikovalo a vytvářelo volnou energii, která hlavně nabíjela portály, hvězdné brány a vesmírné lodě.

Ještě ve starších dobách sloužily tyto koule k vyrovnání energií na planetě. V té době levitovaly a vyvářely síť kolem Země, která udržovala rovnováhu.

V dnešní době se nachází spíše pod zemským povrchem, ale některé z nich můžete najít i na povrchu.

Když se s nimi spojíte, tak ucítíte, že i váš organismus začínají vyrovnávat, harmonizovat, dostávat do dokonalé rovnováhy. Jsou také dobrými vysílači a spojují s jinými dimenzemi. Když na takové kouli stojíte, tak to velmi pocítíte.

Tělem začnou procházet vibrace, začne se vlnit, srovnávat, začnou vás hřát chodidla a dlaně a ucítíte jako byste byli někde jinde. :-)

Samozřejmě zde časem začalo lítat více a více bytostí z různých částí vesmíru. Když zjistily, co zde je, tak se snažily krystal a technologii ukrást, protože mimo jiné je to také silná zbraň.

V té době byla Země dost "rušnou planetou". :-) Vedly se tu velké boje...

Krystal byl nakonec deaktivován, tekutina odsáta, tunely zasypány...

Nyní se začínají opět některé krystaly probouzet, koule i tunely začínají vyzařovat energii, ale zdaleka ne, tak jako kdysi, kdy vše bylo propojeno. Nyní je vše zapečetěno, zaštítěno, aby nic z toho nemohlo být zneužito.

Kolem pyramidy Slunce v Bosně, která je aktivní je několik portálů. Jsou různé, dle toho z jaké dimenze se na ně díváte. Já osobně vnímám tyto: Velká Medvědice, Andromeda, Arktur, Antares, Labuť, Aldebaran, Sírius, Plejády, Gaia, Orion, Vega, Lyra.

Zaklapnutí těchto portálů do sebe vzniká portál na úplně jiný vesmír. Je barevný, plazmatický, plný vysokých tónů, vibrací a pro nás neskutečných barev.

Pyramida Slunce, Měsíce a Draka tvoří dokonalý trojúhelník a to vše, co se zde nachází, tvoří květ života.

Pyramidy byly stavěny na místech silného magnetismu... 

Pyramida Draka byla v Bosně aktivována teprve nedávno a i tak se momentálně střídavě vypíná a zapíná podle toho, jak vědomí lidé se na ní nacházejí. Mění barvy podle čaker. V jaké frekvenci vaší nejsilnější čakry se na ni díváte, takovou barvou září.

Neustále s vámi komunikuje... Jste s ní spojeni, tak jako s ostatními pyramidami.

V dnešní době je hlavně na pyramidě Slunce velmi silná energie a tudíž, vše co zde je, ještě není pro lidstvo připraveno. Je potřeba velmi navýšit vibrace obyvatel Země, aby energie vyzařující z pyramid pro ně byla prospěšná a ne naopak. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz