Novinka: akce na elektronický balíček 

23.06.2019

Přátelé, přes léto nepořádám žádné semináře apod. a tak pro vás, kteří byste rádi zůstali v kontaktu jsem připravila skvělou nabídku. 

Báječnou cenu na celý elektronický balíček /777,- Kč, 31 Euro/, která platí až do 31.8.2019.

Samozřejmě je i pro ty, kteří by si rádi poslechli mé meditace, přečetli články a neradi se zúčastňují hromadných akcí, bydlí daleko či pečují o děti, nemocné apod. a nemohou přijet na mé semináře, i když by chtěli.

Co vše elektronický balíček obsahuje?

Meditační karty

44 meditačních karet v písemné elektronické podobě. Meditace v pyramidách, chrámech, s elementy, s barevnými paprsky...

Dárek - nahraná vedená meditace Ametystová jeskyně.

Kurz Energie Jednorožce /dříve pořádaný seminář, který nyní již nenabízím/.

Pro Ty, kteří by si ho chtěli prožít v pohodlí domova přicházím s nabídkou tohoto kurzu plného meditací v elektronické podobě. Provedu vás meditacemi prostřednictvím svého hlasu.

Dárek - informace v podobě textu.

Kurz Energie Draka /dříve pořádaný seminář, který nyní již nenabízím/.

Pro Ty, kteří by si ho chtěli prožít v pohodlí domova přicházím s nabídkou tohoto kurzu plného meditací v elektronické podobě. Provedu vás meditacemi prostřednictvím svého hlasu.

Dárek - informace v podobě textu.

Můj Příběh

Můj příběh rozepsaný v elektronické podobě. Jedná se o prožitky z mého života, které se prolínají s minulými životy, většinou atlantskými.

Dárek - pěkné obrázky. :-) 

V létě Bonus navíc: Lví Brána 8.8.

Speciálně pro vás /i ty co se přihlásili dříve/ otevírám další stránku, ve které najdete informace k Lví bráně, které jsem sepsala ze svých i jiných zdrojů :-) již dříve. Pokud mi budou přicházet informace k té letošní tak je postupně přidám + nejspíš postavím pro tento den geometrii či sestavím meditaci, kterou vám na stránce poskytnu. 

Původní cena této nabídky je 4500,- Kč /1500,- seminář Energie Draka, 1500,- Energie Jednorožce, 500,- Meditační karty, 500,- elektronická kniha, 500,- Lví brána/ a vy to vše můžete mít v létě za 777,- Kč + bonusy.

Ano, čtete správně. :-)

Nedávno jsme vám nabízela vše za také skvělou cenu 1000,- Kč, ale jelikož nemám během léta žádnou akci, tak jsem se rozhodla vám nabídnout tuto skvělou cenu + přidat info o Lví bráně 8.8. Těm z vás, kteří jste si objednali akci za 1000,- se také otevře bonus - Lví brána. Pokud jste si objednávali minulé roky pouze bránu 8.8., tak se vám nyní neotevře. Pro otevření je třeba si koupit celý elektronický balíček za 777,- Kč. 

Platba je jednorázová a otevře vám všechny uzamčené stránky...

Stačí se zaregistrovat:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/

a zaslat 777,- Kč či 31 Euro na účet: 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP

Je třeba provést oba kroky. Jakmile uvidím registraci + platbu, tak vám zamčené stránky otevřu. 

Přeji vám krásné léto a to třeba i s hlasovou meditací v sluchátkách na lehátku, na pláži, trávě či čtení na chalupě nebo kdekoli jinde, když přijde chuť. ;-) Den můžete začít i elektronickou kartou s meditací pro vás a ten den...

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz