Krystaly Země

02.09.2017

Mé spojení s Krystaly Země se velmi prohloubilo na Maltských ostrovech. 

Při jedné úplňkové meditaci, která byla určena k pročištění vody, jsem najednou zjistila, že pod skálou, na které sedím, vnímám krystal. Začala mi přicházet slova, která jsem v duchu odříkávala a vnímala, že se krystal otevírá spirálovitě nahoru a vytváří, něco jako energetickou formu několika lotosů, které jsou naskládány na sobě, a propojeny. Krystal zářil... Přicházela další slova. 

Najednou pozoruji sama sebe, jak krystal napojuji na Vesmírný chrám ve vyšší dimenzi a vnímám paprsek, který z něj stoupá. Vidím svým vnitřním zrakem dále ode mě další dva krystaly pod zemským povrchem. Dělám s nimi to samé... 

Rozhlížím se, ale zastavuje mě to. Tři teď stačí... :-)

Nikomu jsem se s tímto zážitkem nesvěřila. Na druhý den jsem šla k moři a najednou za mnou přišla jedna žena z naší meditující skupinky s tím, že mi potřebuje něco říct a cítí, že mohu pomoci. Svěřila se, že bydlí na pozemku, který je energeticky významný. Kdo se dokáže naladit a pozorně dívat, tak vnímá pyramidu. Cítila, že je tam, ale něco, co té energii nedovoluje volně a pěkně proudit. Poprosila mě, abych se na to podívala. 

Vůbec jsem netušila, zda něco takového je na dálku možné, ale souhlasila jsem s tím, že to zkusím. Vnímala jsem, na tomto místě, opět krystal pod zemí. Tentokrát, ale daleko hlouběji a nad ním překážku. To mu bránilo vyzařovat. Byl tam hodně dlouho zaseknutý létající talíř z takového materiálu, který záření pokřivil a dostal do jiné verze, než byla původní. Opět mi přicházela slova... Pozorovala jsem sama sebe a to místo. Vnímala jsem, jak se překážka odrušuje - dematerializuje a krystal je volný. Opět může zářit a propojit se s Vesmírným chrámem. 

Paprsek se spojil a odtud začala proudit duha, která pokrývala celý pozemek. Doslova po něm stékala...Netušila jsem, zda se skutečně, hmatatelně, něco na tom území stalo. 

Odpověď přišla hned po návratu ženy domů. Když za ní na návštěvu přišla na energie citlivá kamarádka, která vůbec netušila, že se tam něco dělo, tak hned ve dveřích reagovala slovy: "Co se tady stalo? Tady je úplně jiná energie." 

Zjistila jsem, že i na dálku toto lze. :-)

V tu dobu jsem již měla rozjetý nový kurz Atlantské energie: Krystaly Země. Nové poznatky a seznámení se takto s krystaly vše dostalo do dalšího levelu. Již dříve jsem si na netu našla informaci, že existovalo 9 hlavních Zemských krystalů Atlantidy. Informace o tom, jak se jmenují, kde leží a jak jsou velké zněly takto: Leží v oblasti Arkansasu (USA) - Modrý krystal moudrosti a vědění, Smaragdový krystal lásky a léčení, Platinový krystal komunikace; Bimini (Bahamské ostrovy) - Rubínový Ohňový krystal energie; Minas Gerais (Brazílie) - Zlatý krystal léčení a regenerace, Fialový krystal zvuku; Jezero Titicaca (Centrální Andy, rozléhající se mezi Peru a Bolívií) - Sluneční a Měsíční krystal světla, Achátový krystal; Mount Shasta (Kalifornie, USA) - Om krystal multidimenzionality. Jsou to obrovské krystaly, některé dosahují délky až 40 metrů.

Tyto krystaly jsem tedy poskládala do třech Atlantských chrámů. V Chrámu léčení se tyčil Smaragdový krystal lásky a léčení, Rubínový ohňový krystal energie a Zlatý krystal léčení a regenerace. Sestavila jsem je do tvaru trojúhelníku. Krystaly se odhmotní a s lidmi tak vstupujeme do jednotlivé energie kamene. Léčíme se tak, až na buňku, jdeme do DNA. Když projdeme všemi, tak vejdeme doprostřed, kde se potkávají energie těchto krystalů. Stojíme v panelu světla těchto energií, nad námi i pod námi je pyramida, multidimenzionální merkaba atd. To samé se děje s Modrým krystalem moudrosti, Platinovým krystalem komunikace a Fialovým krystalem zvuku, které jsem dala do Chrámu vědění. Zde probíhá aktivace moudrosti a vědění v buňkách, v DNA. Prošli jsme tedy Chrámem léčení, vědění a čeká nás Chrám jednoty a v něm krystal Sluneční, Měsíční, Achátový krystal a Óm krystal multidimenzionality.

Přes tyto krystaly v Atlantských chrámech se samozřejmě můžeme propojit s Vesmírnými či Zemskými krystaly.

Jednoho dne mi přišlo, že těch hlavních Atlantských krystalů není 9, jak se uvádí, ale 13. Nejsou ani všechny v Americe. Hm, hned mi docvaklo, že to nejspíš psal nějaký Američan. :-) Další informace byla: "a nemají 40 metrů". Doslova procházejí celou planetou skrz na skrz. Tudíž jedna část je např. v Americe, ale druhá samozřejmě úplně jinde na druhé straně planety.

S těmito informacemi jsem šla opět s lidmi na kurzu ke krystalům. Tentokrát se sešla mimořádně silná skupina. Třináct "Mistrů" se vrátilo na místo "činu", aby dokončilo plán. Když jsme se v kruhu objevili u hlavního Atlantského krystalu v Poseidonově chrámu, tak to byla nepopsatelná energie. Krystal byl již aktivní, ale naše spojení ho otevřelo ještě na větší level. Když jsme odcházeli, tak za námi obrazně řečeno explodoval. Otevřel se více a vytvořil světelnou vlnu, která obtočila celou Atlantidu.

Když jsme prošli všemi chrámy s krystaly, tak jsem najednou byla vedena mimo program kurzu :-) dále, do diamantové pyramidy. Zde se uvnitř tyčily další krystaly čiré barvy, ve kterých plápolaly plameny zlaté, fialové a bílé. Opět došlo k odhmotnění a přeměně v energii. Prošli jsme všemi a zastavili se uprostřed v krystalickém lůžku. Zde jsme vnímali propojení všech krystalů, plamenů a to vše zažehlo trojplamen v našem duchovním srdci. Když jsme odcházeli z diamantové pyramidy, tak opět, jakoby krystaly explodovaly a uvolnily tak obrovské množství energie. Vytvořily velké panely zářícího světla... Došlo k aktivaci. Když jsem se zde později sama vrátila, tak jsem již vnímala velké propojení, diamantovou pyramidu, nad Zemí a taky opačnou pod Zemí, a něco jako energii třetího oka uprostřed mezi krystaly. Zde proudí ve spirále diamantové paprsky z dalekého vesmíru, až hluboko do Země.

Vzpomněla jsem si na svou aktivaci trojplamene, která nastala na velikonoční pondělí 2015. V té době jsem vůbec netušila, že existuje trojplamen. Kreslila jsem si nějaké symboly a ukázala je kamarádce. Ta mi k jednomu řekla, že se jedná o křišťálové lůžko, do kterého mám ulehnout, že je tam pro mě něco přichystáno. Šla jsem tedy na toto místo. Ulehla jsem a vnímala, jak se nad mou postavou objevuje to samé křišťálové lůžko, na kterém ležím, a zaklapává to vše do sebe. Vizuálně to vypadalo jako křišťálové ufo či zářící oko. Vespod se něco aktivovalo, co připomínalo nějaký zářící paprsek, který mnou projížděl a vytahoval ze mě parazity atd. Poté do mě začala proudit láskyplná energie. Do mých chodidel byly energeticky vloženy krystaly. Vpravo rubín, vlevo smaragd. Do celé mé osoby vplulo něco jako zářivé žezlo, nahoře i dole rozšířené, které kolem mě vytvořilo silnou záři. Vnímala jsem své vyšší Já a mé duchovní jméno Antalii... Přede mnou se objevil můj dvouplamen Amres. Naše energie se spojily. Přicházelo mi jméno Antares. 

Později jsem zjistila, že je to název hvězdy. Vnímala jsem své duchovní - atlantské srdce, které se nachází mezi srdeční a krční čakrou. Uprostřed se rozhořel bílý plamen, který z jedné strany obtáčel plamen fialový a z druhé zlatý. Všechny tři plameny proudily do zářivé koule, kde se potkaly. 

Cítila jsem sjednocení, lásku, svobodu...

Ptala jsem se Amrese zda spolu máme být i zde fyzicky. Řekl, že můžeme a nemusíme... Vše záleží jen na mně. Ve vyšších světech jsme spojeni. Může ke mně přijít jeho část zde na planetě, ale nemusí. Vše je v pořádku. Začala jsem hledat informace, protože do té doby jsem neměla ani tušení o tom, že existují nějaké plameny v srdci. Našla jsem sice někde na netu trojplamen, ale měl úplně jiné barvy než ten můj. :-) V podstatě vše obsahuje všechny barvy, jak čakry, tak aura, tak i trojplamen. Záleží z jakého úhlu, z jaké dimenze, s jakými vibracemi se na něj díváte. Takové barvy pak vidíte... Později mi došlo, že je to vlastně i spojení se svatou trojicí. Tři plameny - otec, matka, dítě.

Položila jsem si otázku, co vše se vlastně stalo, aby k tomu rozhoření došlo. Vnímala jsem, že je důležité navrátit všechny části duše. To se u mě stalo tak, že jsem v sobě přijala světlo i stíny a vyrovnala to. Objevili se poté strážci, postavili přede mě velký zlatý Ankh a s hvězdami v rukou šli otvírat zámky, ve kterých byly části duše uvězněny. Ty se pak seřadily za Ankhem a postupně procházely jeho okem. Tam jiskřily, prosvětlovaly se a zářící se vracely ke mně. Cítila jsem celistvost. Když tímto procházíme s lidmi na kurzu Krystaly Země, tak cítí, jak více září a jejich duše je větší a větší. 

Co jsem vnímala dále, jako důležité, je pročištění rodů, předků. Samozřejmě přijetí stínů... Když jsem toto přijetí a vyrovnání absolvovala, tak se přede mnou objevil symbol jin-jang. Najednou jsem vnímala bod přesně uprostřed a tento symbol se otevřel. Přišlo mně to, jako brána, portál. Když jsem prošla za, vnímala jsem Jednotu. Kdysi se mě jeden muž zeptal a jaké to tam je? Zjistila jsem, že nelze odpovědět. Tam je totiž všechno a nic zároveň. :-) Nelze tudíž říct, že je tam světlo či tma, je tam totiž obojí. Nelze ani popsat žádný pocit. 

Jako další, co jsem vnímala, že je třeba, je pročištění "traumat" z pádu Atlantidy, čili pročištění Atlantského - Mistrovského srdce, nebo - li duchovní čakry. Dále postupně otevřít minimálně 13 čaker, spojit se, se srdcem Vesmíru, srdcem Země a propojit vše v duchovním srdci.

Postupně jsem vnímala více a více zemských krystalů a také více plamenů ve svém srdci. Jak jsem se stávala multidimenzionální, tak také plameny mířily do všech stran jako hvězdice, která tvoří zářivou kouli. 

Každý z nás je jedinečný a má svou úžasnou cestu. Toto je jen popis mé cesty... 

Ta vaše může být úplně jiná a je to tak v pořádku. 

Cesta je cíl. :-)

Ivona Antalii

www.klicekrdci.cz