Elektronický balíček na tři měsíce

27.03.2021

Přátelé, pro ty z vás, kteří jste nestihli první elektronický balíček /březen, duben, květen/ je tu možnost si ho koupit na období červen, červenec, srpen. Objednávat můžete celý duben a květen. Otevře se vám v červnu. 

Přečtete si knihu s mým příběhem, prolistujete si meditační karty, podíváte se na články a krystalické mandaly k Lví bráně, projdete se mnou 9 seminářů. Některé kurzy, které vám nabídnu jsem již pořádala, některé připravuji... Každý seminář obsahuje 4-5 mnou mluvených asi 30 minutových meditací. Můžete si tak poslechnout kolem 20 hodin meditací, tedy několik CD. :-) K tomu vám nabídnu informace, videa, rozhovory k tématu a také některé meditace v psané formě.

Přečtete si "12 e-booků, poslechnete 9 cédéček", a také se ponoříte do rozhovorů, odpočinete si, inspirujete se.

Nemusíte nikde jezdit, ani být v určitý čas u on-line vysílání. Máte na to svůj klid, prostor, možnost si číst či meditovat tehdy kdy se vám bude chtít.

Každý týden nové téma, které si můžete otevřít kdykoli a také si stáhnout do svého pc a neomezeně používat. Další týden přidám nové téma a to starší ještě na stránkách nechám. Samozřejmě si pro vlastní potřebu můžete cokoli stáhnou do pc a kdykoli se k tomu vrátit.. 14 dní bude téma na webu pro vás k dispozici.

Jaká témata to budou?

- el. kniha s mým příběhem, ve kterém se prolíná současný život s těmi minulými

- 44 meditačních karet v elektronické podobě plných inspirace

- lví brána - informace, články, meditace, krystalické mřížky k tématu

- seminář Energie draka - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Energie jednorožce - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Elementy - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Krystaly - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Chrámy a portály - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Diamantové energie - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Pramen ženy - informace, meditace, články, videa k tématu

- seminář Brány obnovy - informace, meditace, články, videa k tématu - částečná verze

- seminář Vnitřní dítě - informace, meditace, články, videa k tématu - částečná verze

Kolik to bude stát?

Jistě jste si všimli čísla 12. Toto číslo dává dohromady číslo 3, o kterém často mluvím, jako o čísle velmi tvořivém, komunikačním. Je stejné nahoře i dole, je rovnováhou, nebem na Zemi, a navíc otevřené. Značí tak otevřené srdce, otevřenou komunikaci, vše co ze srdce proudí do světa. Trojka tvoří nové cesty... Proto je také nový elektronický balíček na 3 měsíce a obsahuje 12 témat.

Cena je tedy jasná - 2121,- Kč - brána 3:3. Kombinace čísel 3 - tvoří známou Teslovu 3-6-9 /6 - Zem, kotva, 9 - Nebe, duchovnost, 3 Nebe na Zemi/.

Když byste si koupili 12 knih, 9 cédéček, absolvovali 9 seminářů, tak se k této ceně rozhodně nedostanete.

Skutečná cena by byla: 13 200,- Kč. 9 seminářů /9x1300,- Kč - 11700,- Kč/ + kniha Můj příběh /500,- Kč/ + meditační karty /500,- Kč/, lví brána /500,- Kč/.

A vy to vše budete mít na 3 měsíce za 2121,- Kč /80 Euro/.

Kdy a jak si mohu objednat?

Elektronický balíček 2 poběží od června /červen, červenec, srpen/. Objednávat si ho tedy můžete celý duben a květen 2021. Otevře se vám v červnu. 

Objednáte si ho tak, že vyplníte registraci:

https://www.kliceksrdci.cz/user-registration/


E-mail a heslo, pod kterým se do uzamčených částí webu budete přihlašovat + vaše data nikomu nepředávám, spamy neposílám, slouží jen k vašemu přihlášení + případně ke komunikaci s vámi. Poté odešlete částku 2121,- Kč /80 Euro/ na účet /variabilní číslo není třeba uvádět/. Pokud je v názvu vašeho účtu jiné jméno, než pod kterým se hlásíte, tak uveďte do zprávy své jméno či e-mail.

mBank 670100-2210794434/6210. Ze zahraničí: IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP.

Koncem května obdržíte na svůj e-mail /podívejte se případně i do hromadných zpráv/ link na přihlášení či se sami přihlásíte pod svým e-mailem a heslem na webových stránkách www.kliceksrdci.cz v menu v přihlášení nebo u zamčené stránky.

Kde najdu každý týden nové téma?

Vše najdete v menu na stránkách. Dívejte se a sledujte, jaké nové téma se na webu každý týden objeví. Rozklikněte a čtěte, odpočívejte, užívejte... K uzamčenému obsahu se dostanou pouze přihlášení /platící/. Ostatní tyto stránky neotevřou. 

Přeji příjemnou inspiraci, odpočinek, radost... 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz