Akce říjen - seminář Pramen ženy

01.10.2020

Přátelé, jelikož nyní nejspíš nepůjde pořádat semináře, akce v divadle apod. tak mě napadlo vám nabídnout každý měsíc nějaký seminář či službu v elektronické podobě za téměř poloviční cenu. 

Akce října 2020 je seminář Pramen ženy za 555,- Kč. 

Obsahuje 5 většinou 40 minutových meditací nahraných doma, takže neobsahuje žádné rušivé zvuky, které se mohou vyskytnout při nahrávce ze semináře. Občas mimo nahrávky k vám mluvím + při meditacích hraje příjemná hudba. Jako byste si koupili cd s meditacemi či svou osobní nahrávku. ;-)

V meditacích se spojíte se svým vnitřním ženským pramenem, s ženskými paprsky, se svými silnými aspekty, se svou ženskou moudrostí, schopnostmi, ženami v rodu, budete se léčit, inspirovat, spojíte se s láskou, krásou, moudrostí...

Nemusíte nikam jezdit ani být v určitý den a čas na počítači při online vysílání. Meditace si můžete pustit kdykoli, kdekoli, kolikrát si budete přát. 

Po objednávce na kliceksrdci@email.cz  a platbě na účet: 

670100 2210794434/6210 - IBAN: CZ65 6210 6701 0022 1079 4434, BIC /SWIFT/ kód: BREXCZPP vám zašlu nahrávky přes uložto. Odtud si je stáhnete a již si je užíváte. ;-) 

Článek Posvátný pramen:

https://www.kliceksrdci.cz/l/posvatny-pramen/

Jeho nahraná verze:

Rozhovor o tom, jak tento seminář vznikl + ukázka meditace:

Za podporu mé tvorby koupí jakékoli elektronické služby či zaslání daru, abych v tom co přináším mohla pokračovat, děkuji. 

Ivona Antalii

www.kliceksrdci.cz